Bisiklet Life' a hoşgeldiniz - 21 Ekim 2017, Cumartesi

2015 Gökova Bisiklet Turu Mayısta

2015 Gökova Bisiklet Turu Mayısta

Bu sene 9.su düzenlenecek Gökova Bisiklet Turu 15-19 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacak. Tur 15 Mayıs 2015 sabahı saat 08.00 de Muğla Belediye Kültür Evinde kahvaltı, kayıtlar ve teknik toplantı ertesinde yapılacak kısa tören sonrası başlayacak ve 19 Mayıs akşamüzeri Akyaka’da sona erecektir. Muğla’ya 14 Mayıs günü erken gelenler için önceki yıllarda olduğu gibi belirlenen bir kamp alanında çadır kurabilecekler.

 

Gökova Bisiklet Turu’nda Muğla, Ula, Akyaka, Marmaris, Datça, feribotla Bodrum, Ören ve Akyaka güzergahı izlenecek. Bütün parkur stabilize asfalt yollardan oluşuyor. Dolayısıyla her tip yol, tur, hibrid, kros, dağ bisikletine uygun. Sadece çok ince teker ve dişsiz lastikli bisikletler için uygun olmayacaktır. Bisikletlerin bakımlarının, parça değişimlerinin tur öncesi eksiksiz tamamlanmasını, gerekli yedek lastik, pompa vb. bulundurulmasını önerilmektedir.

 

Print

 

Yol boyunca katılımcılara eşlik edecek bagaj taşıyıcısı bir kamyon, acil müdahaleler, su tedariki ve basit ilk yardım için araç, kılavuzluk hizmetleri için motosikletli bir öncü grup olacaktır. Tur boyunca rampalarda bisiklet taşıma servisi verecek bir araç olmayacak. Sadece teknik servis hizmeti tur boyunca sürecektir. 4 gece organize kamp alanlarında konaklanılacak. İsteyenler pansiyon ve otel seçeneklerini de değerlendirebilecek.

 

9. Gökova Bisiklet Turu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

 

Yazıda kullanılan görseller Gökova Bisiklet Turu sitesinden alınmıştır.

2015 Gökova Bisiklet Turu Mayısta Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz