Bisiklet Life' a hoşgeldiniz - 21 Ekim 2017, Cumartesi

Hakkımızda

www.BisikletLife.com  kuruluş amacı, Türkiye’de bisiklet kültürünün geliştirilmesi adına sürdürülen mücadeleye destek vermektir. Hiçbir siyasi mücadele yolunda pedal çevirmeyen, bisiklet adına yapılan tüm mücadelelerde destek veren Bisiklet Life, Türkiye genelinde yapılan tüm bisiklet faaliyetlerini ve haberlerini duyurmayı, teknik bilgiler vermeyi hedeflemektedir. Bunların yanında sitede bulunan “Fotoğraf ve Video Galerileri” sayesinde bisiklet hakkında bir çok ortama ulaşarak eğlenmeniz de mümkündür.
 _
Türkiye genelinde yapılan bir çok bisiklet turları, kişisel bloglarda yayınlanırken, çoğumuzun bundan haberi bile olmamaktadır. Bunun önüne geçmek için, amatör veya profesyonel tüm turları yayınlamayı görev ediniyoruz. Biz ulaşabildiğimiz bütün turları yayınlamak istiyoruz. Siz de yapacağınız turları, aktiviteleri duyurmak için üyelik sitemimizi kullanarak duyurunuzu bize gönderebilirsiniz. En kısa sürede sitede yayınlanacaktır.
 _
Bisiklet konusunda uzmanlaşanlar veya çeşitli hikayeleri, anlatacakları olanlar üyelik sistemimizden girerek yazılarını paylaşabilirler. Onay
Bisiklet Life, bisiklet haberleri konusunda da sizlere hizmet vermeyi planlamaktadır. Bu işi profesyonel şekilde sürdüren kaynakların haberlerine yer verilmektedir. Bunu siz değerli takipçilerimize en hızlı ve en iyi şekilde aktarabilmek için olağan gayreti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.
 _
Bisikletçilerin, sıfır veya ikinci el ürün alışverişini de dikkate alan Bisiklet Life, yakın bir zamanda ürün satış paneli oluşturacaktır. Piyasa değerinden fazla bir ücrete satılmasını engellemek amacıyla da, bu alanın yönetimini uzman bir kadroya verecektir. İsteyen tüm bisiklet severler, üye olarak bu ürünlerinin tanıtım ve satışını yapabilecektir.
 _
www.bisikletlife.com