Bisiklet Life' a hoşgeldiniz - 21 Ekim 2017, Cumartesi

Heyecanlı Yarış “Salomon Ultimate Cunda”

31 Mayıs 2015
Heyecanlı Yarış “Salomon Ultimate Cunda”

Geçtiğimiz yıl, “Koşu, Balık, Ayvalık” sloganıyla Cunda Adası’nda gerçekleşen Trail Runs koşusu, bu yıl etkinliğe bisiklet ve yüzme branşlarının da eklenmesiyle Salomon Ultimate Cunda ismiyle düzenleniyor.

 

Team Kronos’un organize ettiği ve 29-31 Mayıs tarihlerinde yapılan yarışmalarda sporcular ister tek, ister tüm branşlarda yarışabilmektedirler. Organizasyonda dereceye girebilecek 102 kişiye 21 bin 600 TL değerinde hediye çeki dağıtılıyor. Geçen yıl 380 kişinin katıldığı etkinlikte bu yıl kontenjan 1000 kişi ile sınırlandırıldı. Yüzme parkurunda Türkiye’nin ilk boğaz köprüsünün altından geçecek sporcular, tüm branşlarda kısa ya da uzun parkur seçimi yapabiliyor. 18 yaş sınırının olduğu yarışlarda ambulans ve sağlık ekibi hazır bulunuyor.

 

Sitemiz yazarlarından olan sevgili Ayşegül GÖKALP, 26K MTB kategorisinde yarışarak birinci olmuştur. Kendisini Bisiklet Life ailesi olarak tebrik ediyoruz. Ayşegül GÖKALP sevincini şu sözlerle dile getirdi: “Ve huzurlarınızda 26K MTB Birinciliği! Beni bu seviyeye getiren Hakan Eşme’ye ve DOÇEK’e, birlikte antrenman yaptığımız, beni bu konuda yüreklendiren Fatih Altan’a çok teşekkürler! İyi ki varsınız!”

 

ultimate cunda 2015 - 2

Heyecanlı Yarış “Salomon Ultimate Cunda” Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz